Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2007, 16:49   #11
ArtGen
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-04-2007
Model: mondeo
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 40
Domyślnie

Ja po sprzedaniu focusa szukalem pol roku autka i chcialem zwsze mondeo, przewinelo sie kilka laguna nawet jedna byla rok mlodsza od mondka i tansz o 500zl ale ja wybralem mondeo rok 2003 po lifcie bezwypadkowe moc 115koni przyjechalo z Francji i jak na razie jestem bardzo zadowolony jest duzo lepszy od laguny jest najwiekszy w swojej klasie w kabinie a ja lubie przestrzen. Jezeli chcesz mondeo przed liftem to moze lepiej poszukac benzynke z gazem ale to juz twoj wybor. Poszukaj sobie na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i szukaj w wojewodztwie wielkoplskim ( Poznan ) z tamtad jest kilka osob sciagajacych autka z Francji na kolach bezwypadkowych ale trzeba dobrze poszukac sam mam tam znajomego co sciaga ale on najmlodsze roczniki ma od 2003.

ArtGen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2007, 18:30   #12
Zawika
ford::professional
 
Avatar Zawika
 
Zarejestrowany: 21-12-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Sedan Ghia
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 1,362
Domyślnie

Cytat:
Napisał janosik
albo poinstruuj kolegę grzecznie.
Zrobiłem to kilka postów wyżej. :fcp23
__________________
POZDRAWIAM.
Zawika jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2007, 21:12   #13
damianołódź
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-06-2006
Skąd: Łódź
Postów: 170
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArtGen
Jezeli chcesz mondeo przed liftem to moze lepiej poszukac benzynke z gazem
Poszukaj po prostu silnika TDDI 115 Km, produkowanego w 2001 roku (oznaczenie silnika D6BA) Osprzęt czyli pompa i wtryski Boscha, dużo mniej awaryjne niz TDCi.
Bardziej hałasliwe i troszke - około 0,5 litra więcej pali na 100
Jesli diesel w Mondeo przed liftem, to tylko ten
Laguna???? Szkoda słów zwłąszcza na silnik 1.9 dCi troszeczkę mnie awaryjny był 2.2 dCi
Turbiny, pompy wtryskowe, wtryski - tragedia....
__________________
Było MK III 2.0 TDDI 139 Km powered by Unitronic a jest BMW 525d Touring 01 163 Km max wypas
damianołódź jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2007, 14:09   #14
yardin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-09-2007
Postów: 6
Domyślnie

ogladalem to auto na zywo, juz sie ugadalem na 30tysi, naprawdee z zewnatrz to autko wyglada rewelacyjnie, nie ma sie do czego przyczepic, gosciu jest chyba pedantem. widziale auto jego zony i jego motocykl i wszystkie sa bardzo zadbane. tego forda to jest wersja GHIA, kazde auto w tej wersji ma DVD? troszke martwi mnie ten przebieg no i to co sie oczytalem o wtryskiwaczachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yardin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2007, 18:53   #15
damianołódź
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-06-2006
Skąd: Łódź
Postów: 170
Domyślnie

Cytat:
Napisał yardin
ogladalem to auto na zywo, juz sie ugadalem na 30tysi, naprawdee z zewnatrz to autko wyglada rewelacyjnie, nie ma sie do czego przyczepic
Sprawdźiłeś wewnętrzne ranty drzw i progii? Jesli nie były robione na gwarancji, a przejeździły choc jedna zime w Polsce, to na bank rdzewieją. Jesli auto jest sprowadzane z zagranicy to sprawdź czy ma książke i wpisy odnośnie kontroli stanu blacharki. W tym przypadku możesz powalczyc o naprawe gwarancyjną. O awaryjności wtrysków nie pisze, ponieważ moje zdanie w tym temacie większość stałych Użytkowników zna.
Cena za to auto zdecydowanie za wysoka, ja kupiłem auto tak jak w opisie czyli BMW 525d Touring 2001 rok 163 Km full opcja jest nawet Webasto, skóra, drewno, dwustrefowy klimatronik normalnie wszystko co może być w tej opcji. Silniczek CR II generacji osprzęt Boscha (jak padnie wtrysk to koszt naprawy za pomocą oryginalnego zestawu Boscha 300pln)
za 34 000 pln
Nie ten segment, nie ta jakość (rdza w Mondeo kilkuletnim to jest kpina i skandal) a zapłaciłem tylko 4 tysiące więcej...
__________________
Było MK III 2.0 TDDI 139 Km powered by Unitronic a jest BMW 525d Touring 01 163 Km max wypas
damianołódź jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2007, 23:01   #16
yardin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-09-2007
Postów: 6
Domyślnie

ksiazka pojazdu jest caly czas kontynuowana w polsce w we Wrocławiu w salonie GERMAZ. nie patrzylem dokladnie na te wpisy, widzialem tylko pieczatki, a uwazacie ze przy 180kkm to wtryski juz byly robione czy dopiero beda"??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yardin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.