Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2020, 09:14   #1401
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał MariuszFF78 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam 1,5 182 KM i tez buczy. Ale od poczatku uwazalem, ze to kwestia wydechu lekko usportowionego w ST LINE. I nadal tak uwazam i ciesze sie jak dziecko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Vignale buczy identycznie, także to nie to :>

bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 10:22   #1402
konieczko5
ford::expert
 
Zarejestrowany: 23-01-2019
Skąd: B-stok
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 12.2007 (modelowy 2008)
Postów: 2,597
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Jak czytam wasze problemy to pojechałbym do salonu i żądał zwrotu kasy. Jakby nie chcieli to stanałbym przy salonie z wielkim napisem: "Chcesz kupić forda? Zapraszam tutaj to Ci się odechce". Jak można sprzedawać takie ****o. Przecież są jazdy próbne, sprawdza się oprogramowanie itp. Zanim z samochodu koncepcyjnego do produkcyjnego mija kilka lat.
konieczko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 10:24   #1403
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał konieczko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zanim z samochodu koncepcyjnego do produkcyjnego mija kilka lat.
sądząc po tym co się dzieje, Ford dobrze wiedział, że wypuszcza buble i zdecydował, że będzie próbował ratować sprawę apdejtami.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 10:27   #1404
konieczko5
ford::expert
 
Zarejestrowany: 23-01-2019
Skąd: B-stok
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 12.2007 (modelowy 2008)
Postów: 2,597
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Ale problem z zegarem to pierwsze co się rzuca w oczy. Mazda też nie lepsza (tak jak opel). Serwis audi/vw u Sieńki w Białymstoku to też ****o.
konieczko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 10:39   #1405
pawk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-07-2019
Skąd: Kraków
Model: Focus Titanium 2020.25
Silnik: 1.0 Ecoboost 125
Rocznik: 2019
Postów: 35
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał robert_71 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic nie jest uwalone. To kwestia ustawień zegara w SYNC.
Opcja USTAWIENIA, następnie ZEGAR a potem jak na obrazku.
Jeżeli opcja jest włączona, zegar synchronizuje się z GPS przy odpaleniu samochodu.
Ja z sync 2.5 nie mam tej opcji, a jeśli nawet by była to zegar w żadnych okolicznościach nie powinien się resetować. Jest to upierdliwe z dwóch powodów - brak poprawnego czasu przez nawet 10 minut (tyle czasem trwa ta synchronizacja, choć zwykle 2-3) oraz brak możliwości skorzystania z Android Auto. AA nie uruchamia mi się jeśli zegar jest niepoprawnie ustawiony.
pawk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 11:44   #1406
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał pawk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AA nie uruchamia mi się jeśli zegar jest niepoprawnie ustawiony.
to jeszcze lepsze jaja.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 12:31   #1407
Luzak
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-01-2020
Skąd: Wrocław
Model: Focus ST MK4
Silnik: 2.3 EcoBoost 280km
Rocznik: 2020
Postów: 3
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Siemano.

Jestem dzień przed podpisaniem ostatecznej umowy a potem czeka mnie tylko czekanie do czerwca na wymarzonego focusa st, 2.3 280. Jestem już po konfiguracji, decyzji leasingowej, negocjacjach i jutro o 10 nie będzie już odwrotu. Po przeczytaniu połowy tego wątku i tak chce to zrobić. Krótka piłka ! Brać, nie brać? Dźwięk i wygląd tego auto mnie powala ale jeździłem na testowej tylko wersja demo 125km. :d
Luzak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 12:43   #1408
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Do ST można odnieść tylko część opisanych tu problemów. Jeśli zamawiasz wersję z manualem i bez CCD (o ile tego da się nie zamówić), to dotyczą one rzeczy co najwyżej wkurzających, ale takich, z którymi da się żyć (samoczynnie opuszczające się szyby, trzeszczenie/brzęczenie drzwi czy dachu, niepełnosprytny SYNC itd.)
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 14:14   #1409
RobFor1
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 31-12-2019
Skąd: Gütersloh
Model: Focus Mk4 Turnier ST-Line
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jeżdżę co prawda tylko ST line z 10.2019, ale moim zdaniem bardzo fajne Auto jeśli nie przeszkadza ci ten głośny wydech ST, a nawet ci się podoba, to będziesz na pewno bardzo zadowolony.
Przed Focusem jeździłem trzy lata nowym Bmw F 20, miał więcej wad które mnie denerwowały, za więcej pieniędzy.
Tych wad tu często opisywanych, po 4000 km nie mogę w moim przypadku potwierdzić.
RobFor1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 15:00   #1410
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Napiszę tak przewrotnie, powodem wszystkich problemów z nowym Focusem są klienci, którzy nie chcieli kupować vanów i wybrali suvy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dwie generacje Focusa wstecz zawsze najpierw pojawiał się C-max, na którym testowano rozwiązania, a po kilku miesiącach dopiero Focus.

Teraz sytuacja się odwróciła, Focus to poligon doświadczalny dla Kugi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.