Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-06-2013, 04:08   #1
meyepic
ford::amateur
 
Avatar meyepic
 
Imię: Filip
Zarejestrowany: 10-06-2013
Skąd: Rakoniewice
Model: Focus Mk1 1.8TDCi 115KM Hatchback 3d
Silnik: diesel
Rocznik: 2001 grudzień
Postów: 1
Question pierwszy ford i padło chyba na FFmk2 1.8tdci

Witam,

napiszę krótko.

Pilnie poszukuję forda focusa mk1 albo mk2 z silnikiem diesla ponieważ z początkiem lipca muszę mieć auto, aby poruszać się lokalnie. cenowo nie mogę przekroczyć 7000-7500 pln wiec nie spodziewam sie rewelacji. pasowałby mi kolor niebieski, grafitowy, czarny - mat/blysk. coś w ten deseń. nie musi być świeży i bez rys. Może być gdzieś nawet przetarty nieznacznie - rzeczą najważniejszą jest dla mnie sprawne serce auta i to, na czym się nie znam czyli te wszystkie płyny, elementy podwozia itp. Szczerze piszę, że mogę zaakaceptować zewnętrzne wady bo boję tych wewnętrznych, dla mnie to czarna magia.

Boję się o to, żeby nie było niespodzianek typu droga naprawa bo mnie to zniszczy finansowo niestety. Ja jestem powodowany dobrą opinią tychże pojazdów i stąd wystawiam się na światło dzienne jako amator i szczerze pytam i proszę o info/wskazówki jeśli mogę prosićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nigdy za fordami nie przepadałem, ale ludzie dorastają i się zmieniająGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Swoją przygodę chciałbym zacząć od mk2 hatchback z uwagi na trafiający do mnie charakter tego auta oraz rzekomo niezłą dynamikę + niskie spalanie. Dla młodego skądinąd chłopaka rozkręcającego firemkę IT auto to powinno spisać się raczej nieźle?

Tak więc jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany odsprzedaniem mi swojego focusa z początkiem lipca, proszę o kontakt. Możemy się spotkać i podyskutować etc.

dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam
Filip

PS oczywiście i tak go kupię, czy to tutaj czy na giełdzie - tyle, że zaczynam pytaniem tutaj w tym klubie z uwagi na dobre wspomnienia z klubu mx-5 polska (2 lata klubowiczem byłem) i swego rodzaju zaufania pomiędzy klubowiczami. Jestem otwarty na propozycje gdyż na 100% pewności nie mam czy nie wziąć może kombi miast tego hatchbacka - nie wiem:/


Ostatnio edytowane przez meyepic ; 10-06-2013 o 04:31
meyepic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2013, 04:27   #2
Martinez1979
ford::beginner
 
Avatar Martinez1979
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-11-2011
Skąd: Warszawa - Mokotów
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 18
Domyślnie

Jesli znajdziesz focusa mk2 w kwocie do 7500 zl to licz na to ze bedzie juz mocno wyeksloatowany i w ciagu kilku miesiecy znienawidzisz go.
A jesli juz takowego znajdziesz to wybieraj w benzynie 1.6 bo sa stasunkowo bezawaryjne. Diesel wykonczy cie finansowo jak padnie mu osprzet.
Powodzonka :-)

maziane paluchem :-)
Martinez1979 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2013, 04:31   #3
meyepic
ford::amateur
 
Avatar meyepic
 
Imię: Filip
Zarejestrowany: 10-06-2013
Skąd: Rakoniewice
Model: Focus Mk1 1.8TDCi 115KM Hatchback 3d
Silnik: diesel
Rocznik: 2001 grudzień
Postów: 1
Domyślnie Odp: pierwszy ford i padło chyba na FFmk2 1.8tdci

Oczywiście wiedziałem, że czegoś nie wspomnę. Poza mk2 również mk1 mi odpowiada. Czy w tym wypadku można liczyć na więcej?

Dziękuję w ogóle za odpowiedź o tej porzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. myślałem, że jestem sam hehe
meyepic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2013, 16:42   #4
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Odp: pierwszy ford i padło chyba na FFmk2 1.8tdci

7 tysi to rocznik 1999-2000 nie wyzej bo wtedy to juz mozesz trafic na trupa niezlego
adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus mk2



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.