Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-01-2014, 09:51   #1
kuba093
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.o tdci 130
Rocznik: 2001
Postów: 132
Domyślnie po wymianie wtrysków nadal nie odpala

witam opisz moja sprawe .w grudniu jade 60km/h sprężynka (przekrocznoe spalanie 3 cylinder) sprawdzenie wtrysków 2 do wymiany. Kupione na allegro po regeneracji (500zł sztuka) wtyski włożone zakodowane auto nie odpala . (dodam tylko ze to w warsztacie nr 1 ) auto wyjechało na lawecie bo fachwocy nie wiedzieli o co chodzi . Auto trafiło do warsztatu nr 2 . mechanik wstepnie stwierdził zapowietrzanie sie auta wiec zrobił wszystko co mogł i doszedł do wtrysków diagnoza 2 KUPIONE WTRYSKI ROZNIA SIE KONCÓWKA(krotsza) ale mówi ze to jeden z powodów a drugi od ktorego wgl zacznie prace we wtorek to czujniki wału i wałka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale moje pytanie czy długość koncówki ma znaczenie tym bardziej ze te kupione sa z tego samego rocznika ? i czy takie sa objawy popsutego czujnika wału ?

kuba093 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 10:54   #2
omega77
ford::amateur
 
Avatar omega77
 
Imię: piotrek
Zarejestrowany: 10-06-2012
Skąd: sepolno
Model: mondeo mk4
Silnik: 2,0
Rocznik: 2010
Postów: 8
Domyślnie Odp: po wymianie wtrysków nadal nie odpala

Cytat:
Napisał kuba093 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam opisz moja sprawe .w grudniu jade 60km/h sprężynka (przekrocznoe spalanie 3 cylinder) sprawdzenie wtrysków 2 do wymiany. Kupione na allegro po regeneracji (500zł sztuka) wtyski włożone zakodowane auto nie odpala . (dodam tylko ze to w warsztacie nr 1 ) auto wyjechało na lawecie bo fachwocy nie wiedzieli o co chodzi . Auto trafiło do warsztatu nr 2 . mechanik wstepnie stwierdził zapowietrzanie sie auta wiec zrobił wszystko co mogł i doszedł do wtrysków diagnoza 2 KUPIONE WTRYSKI ROZNIA SIE KONCÓWKA(krotsza) ale mówi ze to jeden z powodów a drugi od ktorego wgl zacznie prace we wtorek to czujniki wału i wałka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale moje pytanie czy długość koncówki ma znaczenie tym bardziej ze te kupione sa z tego samego rocznika ? i czy takie sa objawy popsutego czujnika wału ?
Czesc , wtryski napewno sie nienadaja na podmiany krotkie sa z wersji polift od 2003 a dlugie do 2003 roku z tego co wiem to nie sa zamienne
dziwi mnie ta regeneracja po ktorej masz inne wtryskiwacze

podstawa jeszcze sprawdz same swiece zarowe
pozdrawiam
omega77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 11:06   #3
bartolini20
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-01-2014
Skąd: Mrągowo
Model: sedan
Silnik: 1,8
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie czy warto kupic mk 3 z silnikiem 1.8 110km

Witam chcę kupić Mondeo mk3 z silnikiem 1.8 110km co moze cie mi doradzic i czy waro kupic takie auto z takim silnikiem i czy to jest dobra jednostka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bartolini20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 11:10   #4
sebastianbunio
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 01-01-2014
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Pb+Lpg
Rocznik: 2001
Postów: 21
Domyślnie Odp: po wymianie wtrysków nadal nie odpala

Kolego, chyba nie ten temat.
Jak dla mnie zdecydowanie za słaby. zauważ, że samo auto waży blisko 1,5 tony
juz lepszą opcją bedzie wersja 125, to już "jakoś" jedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sebastianbunio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 11:31   #5
bartolini20
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-01-2014
Skąd: Mrągowo
Model: sedan
Silnik: 1,8
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: po wymianie wtrysków nadal nie odpala

Sory za wpadkę jestem nowy na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bartolini20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 12:11   #6
kuba093
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.o tdci 130
Rocznik: 2001
Postów: 132
Domyślnie Odp: po wymianie wtrysków nadal nie odpala

no własnie te ktore kupiłem sa z mondeo mk3 2001 a tez mam ten rocznik a koncowka krotsza . poza tym skoro to te same wtryski to chyba mozna przelozyc koncowki ? badz z 2 wtrysków zrobic jeden ok ?
kuba093 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 13:14   #7
steell
ford::professional
 
Avatar steell
 
Imię: Andrzej Marek
Zarejestrowany: 26-12-2008
Skąd: Strzelce Opolskie
Model: Ford Fusion mk2 z USA /Mondeo mk5/
Silnik: 1,5 EB wersja SE, K&N 33-5000
Rocznik: 2014 model 2015
Postów: 1,310
Domyślnie Odp: po wymianie wtrysków nadal nie odpala

Po twoim pierwszym wpisie zaczynam się zastanawiać jak ten gościu nie rozróżniający wtrysków zakodował ci je w aucie.
__________________
Mój Grzechotnik]
Biały
steell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 17:30   #8
kuba093
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.o tdci 130
Rocznik: 2001
Postów: 132
Domyślnie Odp: po wymianie wtrysków nadal nie odpala

no mało tego kodowanie było bez problemów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za pierwszym razem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kuba093 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 17:43   #9
dbdrag
ford::advanced
 
Avatar dbdrag
 
Zarejestrowany: 22-11-2009
Skąd: Sulejów
Model: mondeo
Silnik: tdci 131ps
Rocznik: 2002
Postów: 236
Domyślnie Odp: po wymianie wtrysków nadal nie odpala

ręce opadają takich mamy mechaników aby w miejsce wtrysków długich wstawić krótkie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))) ja już nie mam słów
dbdrag jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 18:25   #10
kuba093
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.o tdci 130
Rocznik: 2001
Postów: 132
Domyślnie Odp: po wymianie wtrysków nadal nie odpala

ale z tego co wiem to mozna przełozyć koncówki wtrysków i zrobic jeden dobry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no ale fakt mogłem oddać do 2 warsztatu od razu .a kto wie czy to moze byc tez czujnik wału ?
kuba093 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.