Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-07-2014, 10:15   #1
mawof
 
Postów: n/a
Domyślnie Zabezpieczenie Antykorozyjne - Kraków

Cześć,
Czy ktoś z was się orientuję gdzie można dobrze zrobić zabezpieczenie antykorozyjne podwozia - Kraków lub okolice? Ostatnio jak byłem u mechanika zwrócił mi uwagę, że można by się nad tym zastanowić. Ponoć zaczyna mi już podchodzić rdza od spodu a jeszcze kilka lat bym może pojeździł. Szkoda foczki bo ładna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2014, 12:44   #2
izabo84
ford::beginner
 
Imię: Iza
Zarejestrowany: 18-07-2013
Skąd: okolice Grójca
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2004
Postów: 26
Domyślnie Odp: Zabezpieczenie Antykorozyjne - Kraków

A ten mechanik u którego byłeś nie robi takich zabezpieczeń ??
izabo84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2014, 12:45   #3
mawof
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zabezpieczenie Antykorozyjne - Kraków

Hej,
No niestety nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Stąd muszę szukać.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2014, 09:06   #4
mojmistrz
ford::professional
 
Avatar mojmistrz
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Szczecinek
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 1,415
Domyślnie

Najlepsze zabezpieczenie zrobisz sobie sam. Serio. Wątpię, aby warsztaty bawiły się w mycie podwozia, osuszanie, usuwanie ognisk korozji, stosowne podkłady zabezpieczające(które swoje schną) i zabezpieczenie końcowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pewnie jest tak, że omiotą podwozie szczotą, psikną barankiem i nara, max 2 dni i z głowy, 600zł w plecy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec ?
mojmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2014, 09:20   #5
mawof
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zabezpieczenie Antykorozyjne - Kraków

Hej,
Pewnie masz racje. Ale nie każdy ma możliwość zrobić to samemu. Nie obraź się, ale idąc Twoim tokiem myślenia to wszystko byśmy robili sami lepiej. ASO są złe, sami zrobimy lepiej, Hydraulik jest zły sami zrobimy lepiej, remont mieszkania też przecież sam zrobię lepiej. A jednak fachowców od każdej z tych czynności mamy i są w śród nich perełki godne polecenia.

Pytanie brzmiało: Czy ktoś zna kogoś kto to robi?
Odpowiedzi: Twój mechanik nie robi? (Sorry ale to na prawdę nie była odpowiedz na temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) oraz Zrób sam, bo nikt Ci tak dobrze nie zrobi ja Ty sam. (Pewnie tak, jak bym miał na to miejsce, maszyny, czas).

Można zamknąć temat.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2014, 09:52   #6
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Zabezpieczenie Antykorozyjne - Kraków

Cytat:
Napisał mawof Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,
Pewnie masz racje. Ale nie każdy ma możliwość zrobić to samemu. Nie obraź się, ale idąc Twoim tokiem myślenia to wszystko byśmy robili sami lepiej. ASO są złe, sami zrobimy lepiej, Hydraulik jest zły sami zrobimy lepiej, remont mieszkania też przecież sam zrobię lepiej. A jednak fachowców od każdej z tych czynności mamy i są w śród nich perełki godne polecenia.

Pytanie brzmiało: Czy ktoś zna kogoś kto to robi?
Odpowiedzi: Twój mechanik nie robi? (Sorry ale to na prawdę nie była odpowiedz na temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) oraz Zrób sam, bo nikt Ci tak dobrze nie zrobi ja Ty sam. (Pewnie tak, jak bym miał na to miejsce, maszyny, czas).

Można zamknąć temat.
Po przeczytaniu tego wątku mam dokładnie takie same odczucia jak Ty. Ja też w okolicach Krakowa szukam kogoś, kto się zna na robocie, ale ciężko niestety.
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2014, 10:27   #7
mawof
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zabezpieczenie Antykorozyjne - Kraków

Otóż to. Ale kurcze straszne jest to, że zadajesz jasne pytanie, a w odpowiedzi dostajesz rzeczy nie istotne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ja to nazywam: "Polskość".
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2014, 12:42   #8
mojmistrz
ford::professional
 
Avatar mojmistrz
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Szczecinek
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 1,415
Domyślnie

Nie widzę powodu, żeby aż tak się obruszać panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec ?
mojmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2014, 12:55   #9
mawof
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zabezpieczenie Antykorozyjne - Kraków

Hej,
"Czytamy ze zrozumieniem" człowiek obruszony nie używa "Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.", "Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.". A przynajmniej tak zawsze uważałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ja po prostu mówię jak to widzę.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.