Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-12-2009, 00:34   #1
Rastamanjah
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-12-2009
Skąd: GARWOLIN
Model: Sierra Sedan
Silnik: 2,0 DOHC i
Rocznik: 91
Postów: 13
Domyślnie Zablokowane Przednie drzwi pasarzera mk1

Witam szukałem na forum info na ten temat ale znalazłem tylko opis jak odblokowac tylnie a co do przednich jest pewien problem bo jest gorszy dostep ;/ Wiec tak posiadam mondeo mk1 zamykane z pilota. Zanim kupięłm drzwi dzaiłąły ale sie nie domykały aż pewnego dnia włąściciel cos zrobił że zamkneły sie na amen. Próbowałem przekrecać kluczykiem lecz bez skutku szarpałem za obie klamki, drzwi i nic ;/ Jeśli znacie jakiś sposób to prosze o pomoc z Góry dziekuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rastamanjah jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2009, 23:33   #2
Rastamanjah
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-12-2009
Skąd: GARWOLIN
Model: Sierra Sedan
Silnik: 2,0 DOHC i
Rocznik: 91
Postów: 13
Domyślnie Odp: Zablokowane Przednie drzwi pasarzera mk1

Podobno da sie otworzyć przednei drzwi linijka 40cm jutro jade do kumpla i ma mi otworzyc
Rastamanjah jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2009, 18:15   #3
Rastamanjah
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-12-2009
Skąd: GARWOLIN
Model: Sierra Sedan
Silnik: 2,0 DOHC i
Rocznik: 91
Postów: 13
Domyślnie Odp: Zablokowane Przednie drzwi pasarzera mk1

drzwi otrwarte za pomoca linijki kluczyka szarpaniu za drzwi i klamke w 2 osoby wykonalne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rastamanjah jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2010, 21:39   #4
bulkad
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-08-2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Zablokowane Przednie drzwi pasarzera mk1

Witam!
Właśnie jestem świeżo po takiej awarii. Tyle że u mnie zablokowały się drzwi kierowcy w Mondeo MK I. Wyszedłem z dzieckiem do przedszkola, oddałem córkę pod opiekę, biegnę do auta, bo zaraz sie spóźnię do roboty - nie mogę otworzyć drzwi! Wskakuję od strony pasażera, ale od środka tez się nie da. Próbuję po pracy kilka razy od wewnatrz i z zewnątrz - nic!
Szlag mnie trafił! Czytam forum - porada: "zdejmij tapicerkę", a to właśnie największy problem.
Nie jestem mechanikiem więc jadę do gościa, który ponoć jest sprytny. "Mondeo" ma w 1 paluszku! Facet mówi- nie da się, wytniemy tapicerkę, wybierzesz sobie inną, mamy rochę części do tego auta, ale twoja nietypowa. A jak chcesz, to wytniemy słupek i dostaniemy sie do zamka a potem się pospawa....
Co za gość! Kupiłem u niego 2 zamki (bo są na 4 lub 6 pinów, a ja nie wiedziałem jaki mam) za 100 zł i jade szukać innego.
Koleś, do którego trafiłem popatrzył, otworzył drzwi od strony pasażera, wziął drucik, powyginał, pomyślał. Mówi: "wpadnij za 2 godzinki i będzie zrobione".

Zrobił, zadzwonił, wziął 100 zł za robotę i oddał mi te 2 zamki które przywiozłem.

A jak zrobił? Ściągnął tylne drzwi, zamek miał prawie na wierzchu, podważył drucikiem, otworzył drzwi, zdjął tapicerkę i .... wpiął kostkę od centralnego w zamek
Po prostu się wypięła... Pospinał kable obejmami, żeby więcej szyba o nie nie haczyła i po sprawie.
__________________
Dużo miejsca, fajna jazda no i tradycja - po prostu FORD!
bulkad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.