View Single Post
Stary 01-07-2014, 00:31   #1
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Customowe logo w Converse+

Postawiłem założyć nowy wątek aby nie zaśmiecać poprzedniego i tak już mocno zagmatwanego.
Ponieważ ludzka kreatywność nie zna granic postanowiłem zrobić pewien eksperyment.
Chciałbym abyście zaproponowali własne wizje na logo startowe w zegarach converse+ alternatywne do tego oryginalnego z napisem Ford.
Może to być cokolwiek, obazek, nick z forum, byle tylko cieszyło oko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dajmy czas na to powiedzmy 2 tygodnie.
Jeśli będzie jakieś zaintersowanie to chciałbym aby koledzy z forum metodą głosowania wyłonili najciekawszy projekt.
Wyniki ogłosimy 14 lipca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a najbardziej kreatywny autor będzie mógł będzie mógł podziwiać swoje dzieło na własnym liczniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (o ile będzie mógł pojawić się w okolicach Warszawy).
Poniżej oryginalne logo oraz przykład modyfikacji.
Modyfikować można wszystko powyżej linii oddzielającej stan licznika.
W miarę możliwości zalecam jak najmniejszą liczbę kolorów oraz unikanie płynnych przejść pomiędzy nimi ze względu na ograniczenia converse.
Oczywiście każdy przypadek jest inny i efekt końcowy raz może być lepszy a innym razem gorszy.
Czekam na propozycje.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Ford.jpg (18.7 KB, 1265 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Logo.jpg (27.5 KB, 1197 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04652.jpg (84.3 KB, 1524 wyświetleń)
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |

Ostatnio edytowane przez orion512 ; 01-07-2014 o 00:33
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem