Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2016, 21:02   #4701
emte3
ford::advanced
 
Avatar emte3
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Dolny Śląsk
Model: KUGA ST LINE X AWDi S MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2020 i 2016
Postów: 210
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Nie straszcie, bo jeszcze wycofam zamówienie i pójdę po VAGa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój ma się produkować w pierwszej partii 2017

emte3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 21:04   #4702
Qlfon
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-03-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Mk5 Edition
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 10
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Bob Digital Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wycieraczki trzeszcza jak w dużym fiacie 20 lat temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
O to to to. Mam to samo, żadna zima, -1 max -3 stopnie i ten wkurzający dźwięk przy zmianie kierunku pracy pióra. Inna historia z wycieraczkami jest przy prędkościach nielegalnych w PL - przy pewnych niekorzystnych kierunkach jazdy względem bocznego wiatru wycieraczki potrafią wpaść w dziwne wibracje. Produkuje jeszcze ktoś "spojlerki" na wycieraczki? Ostatnio widziałem je ze 30 lat temu właśnie na dużym fiacieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Qlfon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 21:13   #4703
Bob Digital
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Na szczęście koles z serwisu kazał przyjechać i cos sie poradzi - zobaczymy. Ale jak na auto za 140k to troche slabo. Ciekawe czy vignale tez sa takie premium ? Ja bym mimo wszystko nie obrażał sie na forda bo u innych jakos specjalnie lepiej nie jest.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2016, 21:36   #4704
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Na rozładowywanie telefonu podłączonego do usb może mieć wpływ zbyt długi kabel usb, nawet jeśli jest oryginalny. 5V jest bardzo podatne na straty na długości i jakości przewodu. Na mocno obciążonym telefonie to może być lejek prądowy. Spróbuj na krótkim kabelku, jeśli jeszcze będzie za mało to włącz tryb oszczędzania baterii. A tel bardzo sie nagrzewa? Ja tak miałem na starszym samsungu note 1. Chłopak bardzo się pocił na automapie i yanosiku jednocześnie, jak zmieniłem tel na samsunga s4 to problem zniknął jak ręką odjął.
Do ładowania tel w hotelach kupiłem sobie długaśny (ok.120cm) kabel usb micro zeby od gniazdka sięgał do stolika nocnego i pomimo mocnej ładowarki 2A czasami tel nawet nie wykrywał ładowania a jak coś robiłem na tel to bateria rozładowywała sie zamiast ładować. Teraz używam kompaktowego przedłużacza 230V.

Wszystkie dotychczasowe technologie transferu obrazu jak screen mirroring itp przyprawiały telefony o wrzenie procka. Wygląda na to, ze tu jest podobnie.

Da sie w sync2/3 podłączyć jeden tel np służbowy pod telefon BT a prywatny pod BT audio? W sync1 da sie, tylko jesli oba tel są zapamiętane na obie funkcje to następnym razem jak wsiądziemy do auta to potrafi podłączyć sie odwrotnie krzyżowo albo tylko służbowy albo tylko prywatny i trzeba ręcznie zmieniać..
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 08:01   #4705
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Dziś rano jechałem ok. 20 minut mając włączone AA, muzykę ze Spotify i nawigację. Telefon nie rozładowywał się, wręcz przeciwnie, więc nie jest tak źle.
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 08:38   #4706
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Pytanie o działanie AA - jeśli mamy odpalone np google maps czy w tle normalnie działa radio samochodowe? ewentualnie muzyka z USB ? czyli tak jakbyśmy korzystali z wbudowanej navi?
miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 09:01   #4707
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Widziałem dzisiaj moje mk5 bez przedniej szyby i nic takiego jak na rosyjskojęzycznym forum było pokazane nie istnieje.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 09:10   #4708
mat2807
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 20-10-2016
Model: MKV
Silnik: 2.0, 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 19
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Czy ktoś z posiadaczy fabrycznego autoalarmu Forda mógłby sprawdzić u siebie w Etisie jak to jest opisane? Ja nie mogę znaleźć w swoim opisie auta po VIN ani pod alarm, autoalarm ani Thatcham. Zastanawiam się czy nie będą mi chcieli wcisnąć domontowanego w salonie pod nazwą fabryczny...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
mat2807 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 09:22   #4709
microbot
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-07-2012
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 41
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał mat2807 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś z posiadaczy fabrycznego autoalarmu Forda mógłby sprawdzić u siebie w Etisie jak to jest opisane? Ja nie mogę znaleźć w swoim opisie auta po VIN ani pod alarm, autoalarm ani Thatcham. Zastanawiam się czy nie będą mi chcieli wcisnąć domontowanego w salonie pod nazwą fabryczny...
Mam fabryczny alarm. W Etis jest na liście między:

"Interfejs komun. człowiek-maszyna 5
Alarm kategorii Thatcham 1
Z Immobilizerem Integral"
microbot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 10:55   #4710
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widziałem dzisiaj moje mk5 bez przedniej szyby i nic takiego jak na rosyjskojęzycznym forum było pokazane nie istnieje.
to niech ci gąbke schowają przy okazji
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.