Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-11-2018, 18:39   #421
algreen
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 20-01-2014
Skąd: Chrzanów
Model: MK IV
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Jeszcze odrobina kryptoreklamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kolego @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wczoraj byłem wieczorem na stacji diagnostycznej ustawić światła na tip top. Okazało się, że tylko lewe świeciło tzw. "ciut" do środka jak stwierdził diagnosta. Podregulował, posprawdzał jest git. Tak więc możesz śmiało regulować na tej ścianieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzisiaj pojeździłem trochę w ciemnościach i rzęsistym deszczu i efekt jest piorunujący, in plus oczywiście.


Ostatnio edytowane przez artur1970 ; 15-11-2018 o 21:37
algreen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 10:54   #422
mrhenio
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Kartuzy
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 163
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Odnośnie bi-led koito. Również od września posiadam ten zestaw, przy okazji wyjazdu w góry podjechalem do kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i zamontowal mi wszystko w ciągu 40 minut. Po powrocie podjechalem na stację diagnostyczną w celu ustawienia świateł i wyjechałem już w pełni zadowolony. No ale podczas jazdy wieczorem moje zadowolenie uciekło, bo świeciły dokładnie tak jak ksenon, na taką samą odległość. Przed zmianą zrobiłem w ciemnościach zdjęcie jak świeci ksenon A później już jak świeci koito. I faktycznie nie było żadnej różnicy. Następnego dnia na ta samą stację i mówię że coś nie gra, on sprawdza i mówi że ma idealnie ustawione. Jako że to znajomy to można powiedzieć, że wymusilem na nim żeby podkręcił mi je wyżej no i dopiero wtedy zobaczyłem różnice jeśli chodzi o zasięg świecenia. Dodam że nikt nie macha mi "dlugimi" jako że miałbym kogoś oślepiać. Dziwi mnie trochę dlaczego tak się zadziało, skoro dwa razy twierdził że ma ustawione idealnie. A na inną stację trochę boję się jechać, bo stwierdzi może że jednak mam za wysoko i mi je opuści... dziwna sprawa ogólnie, ale obecny efekt w pełni zadowalający, wart tych pieniędzy.
mrhenio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 12:18   #423
bocheno
ford::advanced
 
Avatar bocheno
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-12-2006
Skąd: wawa
Model: S-Max/B-Max
Silnik: 2.0EB/1.0EB
Rocznik: 2014/2015
Postów: 270
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zasięg będzie taki sam bo taka jest przepisowa konstrukcja świateł. Będzie po prostu jaśniej. A nie oślepiają jak masz je lekko podniesione ze względu na lepsze odcięcie światło/cień. Też mam trochę podniesione i jest zajefajnie.
bocheno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 23:15   #424
pgrob
ford::professional
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-11-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK4 kombi ghia
Silnik: 2.0 Pb + LPG
Rocznik: 2008
Postów: 1,103
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Cytat:
Napisał mrhenio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymusilem na nim żeby podkręcił mi je wyżej no i dopiero wtedy zobaczyłem różnice jeśli chodzi o zasięg świecenia.
Cytat:
Napisał bocheno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też mam trochę podniesione i jest zajefajnie.
To może warto powrócić do prawidłowych ustawień. Przez kilka miesięcy policja nie wystawiała mandatów, ale protest się skończył i tę "utraconą" kasę z niewystawionych mandatów będzie trzeba w miarę szybko odzyskać.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
pgrob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2018, 07:02   #425
bocheno
ford::advanced
 
Avatar bocheno
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-12-2006
Skąd: wawa
Model: S-Max/B-Max
Silnik: 2.0EB/1.0EB
Rocznik: 2014/2015
Postów: 270
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

jednak nie...
światło jest niewiele wyżej niż w oryginale, poza tym moje Morimoto nie świecą jakoś szczególnie mocno na boki więc oślepianie jadących z naprzeciwka nie występuje, poza tym Ty piszesz o szybkich mandatach a nie bawieniu się w ustawienia świateł itp. Zdecydowanie lepiej stanąć w krzakach z suszarką.
bocheno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2018, 18:03   #426
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2x2008, 2011, 2015
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Cytat:
Napisał algreen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście z moimi do tej pory zamontowanymi xenonami ze zmatowiałymi odbłyśnikami w ogóle nie ma porównania ale nowiutki peugeot 308, który właśnie odebrałem, i jego bixenon odstaje dość wyraźnie na korzyść koito.
Z kronikarskiego obowiązku: oczywiście odstaje bo coś takiego jak "bixenon" w "nowiutkim 308" nie istnieje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2018, 07:33   #427
adam_p1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-12-2017
Model: Mondeo mk4
Silnik: Diesel
Rocznik: 2007
Postów: 48
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

a ja mam pytanie do osi swiecenia, bylem na OSK i sa wypoziomowane i jest ok ale swiatla definytywnie doswietlaja pobocze.
we mgle widac jak leca na prawo, to normalne?
adam_p1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2018, 10:00   #428
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Czytam temat od jakiegoś czasu. Widziałem , że koledzy wsadzali kioto do soczewek skretnych . Ale chyba nikt do końca nie pochwalił sie rezultatem jaki osiagnął. Mam pytanie czy mozna w soczewkach skrętnych w wersji UK wsadzić kioto i zrezygnować z funkcji skrętnej soczewki? Czy w lampie z soczewką skretną jest tez funkcja obnizania lampy ( w zależnosci od obciążenia) tak jak w zwykłej halogenowej?










c
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2018, 15:52   #429
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2x2008, 2011, 2015
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy w lampie z soczewką skretną jest tez funkcja obnizania lampy ( w zależnosci od obciążenia) tak jak w zwykłej halogenowej?
Musi być.
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2018, 09:21   #430
Kickus
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 21-11-2018
Skąd: Szczecinek
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Odp: Bi-led Koito montaż

Jest jeszcze możliwość zamówienia koito ?
Kickus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.