Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-01-2007, 06:06   #11
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzanek
Troche ciężko z tym ogladaniem bo troche ciasno pod maską.
wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Dzanek
Nie powinno byc slychac syczenia jak jest jakas nieszczelność pod kaloryferem?
nie koniecznie
Cytat:
Napisał Dzanek
Moze po prostu dostaje sie jakies lewe powietrze?
na to wyglada, dlatego prosiłem abyś obejrzał te rurki itp.
Cytat:
Napisał Dzanek
Co prawda jak włącze silnik to przez chwile napiecie na sondach sie zmienia, ale po paru minutach spada i tak juz zostaje.
czyli masz za bogato,
Cytat:
Napisał Dzanek
IMRC po paru sekundach od wlaczenia silnika przelacza sie samo zamiast przy odpowiednich obrotach i obciazeniu
to jest źle, spróbuj odłączyć IMRC'a i zobaczyć co sie dzieje. Może to tylko z nim problem, a reszta jest pochodną tego uszkodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Dzanek
Mam to auto 2 miesiace ale sie okazuje elektronicznym kiblem
przesadzasz. Po prostu kupiłes z jakąś usterką i tyle. Jak naprawisz i bedziesz dbał o reszte, to bedzie OK.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2007, 13:38   #12
Dzanek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-12-2006
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slawko
Cytat:
Napisał Dzanek
Mam to auto 2 miesiace ale sie okazuje elektronicznym kiblem
przesadzasz. Po prostu kupiłes z jakąś usterką i tyle. Jak naprawisz i bedziesz dbał o reszte, to bedzie OK.
Mam nadzieje, ale to nie jedyna rzecz.
Zamowilem juz przekaznik od ogrzewania przedniej szyby - moj nie zalacza sie.
1 kontrolka przepalonej zarowki hamulca raz swieci sie raz nie. Wyciaganie wpychanie wtyczki tylnych lamp nic nie pomaga. Nieraz jako mocniej trzasne klapa bagaznika to zaczyna dzialac ok. Przednia prawa pozycja raz swieci raz nie (jak otworze klapke reflektora i dopchne wtyczke to przez jakis czas swieci)
Zamek klapy bagaznika sie nie otwieral - musialem dogiac blaszke microswitcha, zeby zaczal dzialac. Ale i tak co jakis czas strzela focha i nie dziala.
Jak jest zimno (od okolo 0 stopni )centralny zamek drzwi otwiera sie ze sporym opoznieniem, lub nieraz trzeba pare razy nacisnac przycisk na kluczyku.
Zeby w ogole dzialal pilot w kluczyku musialem odlaczyc i podlaczyc akumulator!!!
Funkcja programowania podana w instrukcji obslugi nic nie dawala.
Ze wzgledu na zalozonego multilocka - czesto jest przesuwany prawy fotel - mruga juz kontrolka airbagu, ze jest skopany napinacz.
Nieraz potrafi zwariowac predkosciomierz - nie wskazuje predkosci i km nie przybywaja, zdarzylo sie tez, ze przez caly dzien jezdzilem po miescie z licznikowym 240km/h hehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wskazania komputera sa ok oprocz spalania. Srednio zaniza wskazania sredniego spalania o okolo 1-1,6l/100km
Z tego co wyczytalem na forach o mondeo to sa w wiekszosci typowe usterki. Czy przypadkiem nie za duzo?
__________________
Dżanek

Mondeo Mk4
Dzanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2007, 18:01   #13
Akis
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-12-2006
Skąd: Łódż
Postów: 13
Domyślnie

Też mam V6 kombi i (odpukać )wszystko"chodzi" w należytym porządku.Autko zachowuje się "jak nówka",wymieniłem tylko oleje i wydech.Fakt , posiadam je od miesiąca,ale po tym okresie już by się cos pojawiłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Masz jakiś trefny egzemplarz(może był dzwon)....
Akis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2007, 18:07   #14
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Akis
Masz jakiś trefny egzemplarz(może był dzwon)....
raczej nie. ma ze dwie, drobne usterki ale rzutujace na inne elementy i dlatego całość sprawia takie wrażenie.

Jestem(byłem) uzytkownikiem wielu aut różnych marek i ford w zasadzie jako jedyne nie wymaga(ł) wielu napraw(pomijam materiały eksploatacyjne i naturalne zużywanie sie części)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2007, 22:22   #15
Dzanek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-12-2006
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slawko
Cytat:
Napisał Akis
Masz jakiś trefny egzemplarz(może był dzwon)....
raczej nie. ma ze dwie, drobne usterki ale rzutujace na inne elementy i dlatego całość sprawia takie wrażenie.

Jestem(byłem) uzytkownikiem wielu aut różnych marek i ford w zasadzie jako jedyne nie wymaga(ł) wielu napraw(pomijam materiały eksploatacyjne i naturalne zużywanie sie części)
Auto jest nie dzwonione, ale oprocz niedomagania zespolu napedowego (mozliwe, ze to pojedyncze usterki) to wyliczylem calkiem sporo innych.
Ogolnie auto jest wygodne, zawieszenie w miare sprezyste, troche moze mocno zamiata tylem na zakretach - ale to kombi, dobre wyposazenia jak na swoja cene. Dlatego wzialem.
Mozne troche wiejskie plastikowe "salcesony" na desce ;-) ale to da sie jakos przezyc.
__________________
Dżanek

Mondeo Mk4
Dzanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.