Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Którą wersję softu Converse+ PDC skończyć jako pierwszą
Przedliftową 195 63.31%
Międzyliftową 23 7.47%
Poliftową 90 29.22%
Głosujących: 308. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-10-2014, 14:24   #431
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Co do tego jak wygląda współpraca z ACC to będę wiedział prawdopodobnie w piątek.
Wtedy ma być samochód z tym ustrojstwem więc na pewno napiszę.
Natomiast jeżeli chodzi o samochodzik to w tej chwili u mnie też będzie stary (podmienione są tylko główny oraz przy TMPS).
I raczej nie nazwał bym tego błędem tylko kalkulacją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trochę roboty z tym by było a zainteresowanie myślę, że niewielkie.
Generalnie nie jest to jakeś skomplikowane. Po prostu kilkanaście kolejnych obrazków do podmiany,
oczywiście bez problemu jest do zrobienia.
Może miał bym większą motywację gdybym miał ACC u siebie.
A że nie mam i nikt do tej pory się o to nie pytał to i nie robiłem.

__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |

Ostatnio edytowane przez orion512 ; 14-10-2014 o 14:29
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 14:31   #432
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zainteresowanie myślę, że niewielkie.
To akurat może się zmienić,ostatnio kolejny kolega dołożył sobie ACC.Czekamy na następnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 15:03   #433
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie

Mam ACC i też byłbym zainteresowany zmianą obrazka auta aby modyfikacja była spójna graficznie. Ewentualnie soft dla ACC może być ze starymi autami i ikonkami ale z PDC
__________________

Ostatnio edytowane przez piotrali ; 14-10-2014 o 15:06
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 15:07   #434
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jest ikonka starego samochodu
...chodzi o tę ikonkę?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg ACC.jpg (4.1 KB, 444 wyświetleń)
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 15:15   #435
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Tak dokładnie o tą. Rozprawa jest o tym, że na ACC samochodzik jest stary a na widoku głównym poliftowy.
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 15:23   #436
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozprawa jest o tym, że na ACC samochodzik jest stary a na widoku głównym poliftowy
Oraz o tym,że przy załączonym ACC nie pojawia się samochodzik z PDC (tak ma rosyjski soft)
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 15:55   #437
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oraz o tym,że przy załączonym ACC nie pojawia się samochodzik z PDC (tak ma rosyjski soft)
To właśnie mamy zamiar testować z Orionem w piątek na moim "króliku" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2014, 21:17   #438
JacekJW
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-08-2014
Skąd: Miastko
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0 diesel 163 KM
Rocznik: 2012
Postów: 10
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Orion512, to jeśli już ogarniesz ikonę tempomatu,
- to zrób porządek z napisami w komputerze, tj. jak już pisałem zmień nazwę z "Chwil zużycie pal" na "Chwilowe zużycie" (wiemy, że paliwa) oraz "Zużycie" na "Śr. zużycie". Wiem, że to w niczym nie przeszkadza ale dla mnie jakoś tak ładniej brzmi i wygląda.
- była też mowa o światłach, że jak tylko postojowe, to brak snopu przed autem, a dopiero jak mijania, to snop się włącza, a przypomnij jak wygląda ta sprawa u Ciebie;
i jeszcze dwie rzeczy o których już pisałem:
- czy jest możliwość dorzucenia cyfrowego wyświetlania prędkości oraz wizualizacji kierunkowskazów - wiem, że bajer ale mi się podoba.
Pozdrawiam i życzę dużo sił przy pracach nad polepszeniem naszych doznań wizualnych i nie tylko!
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JacekJW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2014, 22:11   #439
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał JacekMK4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- to zrób porządek z napisami w komputerze, tj. jak już pisałem zmień nazwę z "Chwil zużycie pal" na "Chwilowe zużycie" (wiemy, że paliwa) oraz "Zużycie" na "Śr. zużycie". Wiem, że to w niczym nie przeszkadza ale dla mnie jakoś tak ładniej brzmi i wygląda.
- była też mowa o światłach, że jak tylko postojowe, to brak snopu przed autem, a dopiero jak mijania, to snop się włącza, a przypomnij jak wygląda ta sprawa u Ciebie;
i jeszcze dwie rzeczy o których już pisałem:
- czy jest możliwość dorzucenia cyfrowego wyświetlania prędkości oraz wizualizacji kierunkowskazów - wiem, że bajer ale mi się podoba.
łoł koncert życzeń się zrobił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czyli ala soft Rosyjski (notabene zrobił to kolega z RU i nie dal jeszcze do publikacji ) chodzi o cyfrowy wyświetlacz i kierunkowskazy
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2014, 22:22   #440
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,488
Domyślnie

Jeśli już to proponuje średnie zużycie... Jak wejdzie chwilowe to średnie tym bardziej ....
__________________
S-MAX: Sync3.4 /DAB+ /ACC /PCA /HUD /BLIS /CTA /FrontCAM /AmbientLED /AntySS /TCU /BOX
FOCUS: FullAmbientLED /TSR /DAS /AHB /BLIS /CTA /iACC /PCA /AntySS /NAVI / Alarm z czujnikami /BOX /FrontCAM /hak
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.