Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Którą wersję softu Converse+ PDC skończyć jako pierwszą
Przedliftową 195 63.31%
Międzyliftową 23 7.47%
Poliftową 90 29.22%
Głosujących: 308. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2015, 22:51   #931
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał pawelmisiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Natomiast jeśli spadnie poniżej normy wtedy mogłoby się świecić na żółto A takie pytanko kiedy aktualizacja była by dostępna?
Wyświetlić w innym kolorze oczywiście można by było. Problemem będzie oczywiście tylko poniżej jakiego progu.
Na początek pewnie będzie w jednym kolorze.
Podczas używania poobserwujemy i jak będzie się dało zaobserwować jakąś rozsądną wartość progową to dorobimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do terminu to konkretnej daty nie podam. Ale napięcie akumulatora jest już bardzo blisko.
Z tym, że wpierw pojawi się dla polifta. Dla przedlifta może uda mi się do świąt/nowego roku cyfrową temperaturę dorzucić.

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie pamietam czy sie pojawia obrazek samochodziku po wlaczeniu samego zaplonu
Pojawia się pojawia. Po właczeniu załonu converse+ staruje i normalnie pracuje.

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
może poprawić ten obrazek
Poprawić można każdy obrazek. Potrzeba tylko artysty co by go namalował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest kwestia indywidualna. Każdemu będzie się podobał inny.
Ale oczywiście Arturze gdybyś chciał mieć swój własny to nie widzę przeszkód.

__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2015, 11:26   #932
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Problemem będzie oczywiście tylko poniżej jakiego progu.
O ile dobrze pamiętam przy 11,5V wyskakuje komunikat "Akumulator rozładowany"


Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
może poprawić ten obrazek
Już to zrobiłem. Może komuś przypasuje do kombi.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: png pod górę_wtapianie_w_tło_dzienne_miękko.png (6.7 KB, 225 wyświetleń)
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]

Ostatnio edytowane przez Alecki ; 14-12-2015 o 11:28
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2015, 17:42   #933
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Po długim oczeliwaniu w końcu pojawiła się cyfrowa temperatura silnika dla przedlifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to wygląda widać na fotkach.
Proszę tylko nie zwracać uwagi na to, że obraz na ekranie jest lekko przesunięty.
Jest tak dlatego, że zdjęcia robiłem po oganiu 1007 do licznika poliftowego. Akurat taki był pod ręką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC00011.jpg (84.6 KB, 769 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC00014.jpg (81.7 KB, 634 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC00018.jpg (81.3 KB, 623 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC00020.jpg (84.8 KB, 710 wyświetleń)
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2015, 21:18   #934
klajgus
ford::advanced
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 10-11-2011
Skąd: Berlin/Gorzow Wlkp (okolice)
Model: Mondeo MK4 - MK5
Silnik: 2.5 T 275KM/391Nm -2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2008- 2017
Postów: 288
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Witam. Byłem dziś u kolegi Oriona, i jako pierwszy w przedlifcie mam temp. Silnika tak ładnie pokazaną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jutro napiszę więcej jak uruchomie zimny silnik.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20151221_195547892.jpg (93.9 KB, 526 wyświetleń)
__________________
Było 216 KM /329Nm jest 275KM/391Nm
klajgus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2015, 22:23   #935
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,375
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

No tak, Orion sie zajal przedliftem a poliftowcy usychaja z niedoczekania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2015, 22:31   #936
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

a poliftowcy to temp nie mieli zdawna?
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2015, 22:40   #937
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,375
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Poliftowcy czekaja na cos innego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2015, 08:08   #938
wilczak
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-10-2015
Skąd: Lublin
Model: S-max/Subaru
Silnik: 2.5T/3
Rocznik: 2009/2006
Postów: 177
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał klajgus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Byłem dziś u kolegi Oriona, i jako pierwszy w przedlifcie mam temp. Silnika tak ładnie pokazaną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jutro napiszę więcej jak uruchomie zimny silnik.
ja też już się wstępnie umówiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to przy okazji jak będę w wawie
wilczak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2015, 09:48   #939
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

To ja jeszcze poczekam na wskaźnik ładowania i też się umawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2015, 14:00   #940
klajgus
ford::advanced
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 10-11-2011
Skąd: Berlin/Gorzow Wlkp (okolice)
Model: Mondeo MK4 - MK5
Silnik: 2.5 T 275KM/391Nm -2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2008- 2017
Postów: 288
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No tak, Orion sie zajal przedliftem a poliftowcy usychaja z niedoczekania
Trochę muszę usprawiedliwić Oriona, bo zarwał noc żeby zrobić ten sofcik na mój przyjazd. Jakis rok temu tez jako jednemu z pierwszych Orion ograł mi wizualizacje parkowania, ale nie wszytko poszło do końca OK i miałem mały problem, jak nadarzyła się okazje wyjazdu do stolicy, to Orion stanął na wysokości zadania i teraz już wszytko jest OK a dodatkowo mam tą temp. Teraz pierwsze spostrzeżenia, dotyczące owej temp. o dziwo w 2.5 T pokrywa się ona ze wskazaniem na zegarach, dziś po uruchomieniu zimnego silnika było 7 stopni , i stopnie te rosły bardzo szybko , 1 stopień na 1 sek. tak do jakiś 60-ciu potem zwolniło , zdziwiło mnie trochę, ze instalacja LPG nie załączyła się przy 35 stopniach( tak jest ustawiona) , przy 60-ciu zaczął ruszać się wskaźnik temp, i dopiero przy 90 wszedł na połowę skali czyli normalnie. Cos kiedyś czytałem, ze w dieslach wskaźnik przekłamuje ,ale w 2.5 T działa z moich obserwacji OK. Ponadto chyba troszkę za mala jest wielkość tych cyferek od temp. bo trzeba wysilić wzrok, albo przysunąć głowę o jakieś 20 cm. do zegarów żeby dokładnie odczytać temp, ale to jest pewnie rzecz gustu i wzroku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. choć okularów nie nosze . Jak zaobserwuje jeszcze coś ciekawego to zdam relacje.
__________________
Było 216 KM /329Nm jest 275KM/391Nm
klajgus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.